Compacte reisspiegel met oplaadbaar licht en vergroting
Code: 56357
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Bovenzijde)

- 2 Kleuren (Bovenzijde)

- 3 Kleuren (Bovenzijde)

- 4 Kleuren (Bovenzijde)

- Digitale druk (Bovenzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de reisspiegel een detail dat jouw merk meeneemt
Compacte spiegel met geïntegreerd oplaadbaar licht, bedoeld voor snelle touch-ups op kantoor of onderweg. Met touchbediening om hem aan en uit te zetten en de helderheid aan te passen aan de omgeving. Heeft twee zijden voor verschillende detailniveaus, met 1x en 2x vergroting, handig voor make-up en om je look te checken. Je laadt hem op via de meegeleverde USB-C-kabel, zonder batterijen en geschikt voor langdurig gebruik. Wordt geleverd in een geschenkdoos, geschikt voor welkomstacties, events of campagnes met logo.
Eigenschappen
- Compacte spiegel met oplaadbaar licht en touchbediening
- Dubbele zijde met 1x en 2x vergroting voor precieze touch-ups
- Opladen via USB-C met geïntegreerde batterij van 350mAh
- Presentatie in geschenkdoos voor zakelijke uitgiftes
Kenmerken
| Productcode: | 56357 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 9 x 9 x 1.8 cm |
| Gewicht: | 95 gr |
| Materiaal: |
| Capaciteit: | 350 mAh |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7009 92 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Individueel verpakt geleverd |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45.5 x 35 x 23.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.037 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Meest populaire producten
-
Goedkope op maat gemaakte opvouwbare make-up spiegel Singleview
Prijs vanaf: € 0,24
-
Voordelige plastic reclame spiegel met logo BasicStyle
Prijs vanaf: € 0,37
-
Spiegel met logo afgewerkt in kurk en ronde vorm Corkstyle
Prijs vanaf: € 1,79
-
Zakspiegel in fluwelen hoesje UpTown
Prijs vanaf: € 1,50
-
Alluminium zakspiegel met tweezijdige bedrukkings optie Downtown
Prijs vanaf: € 1,37
-
Dubbele zakspiegel in hartvorm bedrukken Valentijn
Prijs vanaf: € 1,59