Zakspiegel in fluwelen hoesje UpTown
Code: 30130
Deze zakspiegel heeft een normale en een vergrotende spiegel en zit in een geschenkhoesje. Bedruk dit reclamegeschenk met je eigen logo.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitaal full colour label (Aan een kant)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Make up spiegel, gewoon en vergrotend. In een fluwelen etui.
Kenmerken
| Productcode: | 30130 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | ø6 x 0.5 cm |
| Gewicht: | 50 gr |
| Materiaal: | Metaal |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7009 92 00 |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2017 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 7200 stuks |
| Tussenverpakking:: | 20 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 37 x 30 x 26 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.029 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 300 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic reclame spiegel met logo BasicStyle
Prijs vanaf: € 0,37
-
Zakspiegeltje met full colour opdruk Ø75mm View
Prijs vanaf: € 0,33
-
Ronde spiegel bedrukken in diverse kleuren Colors
Prijs vanaf: € 1,13
-
Alluminium zakspiegel met tweezijdige bedrukkings optie Downtown
Prijs vanaf: € 1,37
-
Magnetische ronde spiegel met logo voor bedrijven Cosmo
Prijs vanaf: € 1,50
-
Zakspiegel bedrukken met vierkante magneetsluiting Square
Prijs vanaf: € 1,74