Zelfklevende smartphonehouder van siliconen met zuignap
Code: 55955
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergravering (Voorzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
245
-
490
-
1225
-
2450
-
4900
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Houd je merk binnen handbereik met een smartphonehouder
Zelfklevende smartphonehouder van siliconen met een zuignap-achtige voorkant, bedoeld om je telefoon snel op gladde oppervlakken te plaatsen. De kleeflaag helpt om het accessoire stevig te laten zitten waar je het nodig hebt, terwijl de zuignap extra grip geeft bij dagelijks gebruik. Compact en makkelijk aan te brengen. Handig op kantoor, bij de receptie, in vergaderruimtes of in gedeelde werkplekken. Een praktische optie voor marketingacties, beurzen of om aan teams te geven met jouw logo.
Eigenschappen
- Zelfklevende smartphonehouder met zuignap-achtige voorkant
- Flexibel siliconen, snel aan te brengen op gladde oppervlakken
- Geschikt om te bedrukken met logo voor zakelijke acties
Kenmerken
| Productcode: | 55955 |
| Minimale afname: | 245 stuks |
| Maat: | 5.5 x 9.3 x 0.4 cm |
| Gewicht: | 12 gr |
| Materiaal: | Siliconen |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3926 90 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 42000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 42 x 26 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 500 stuks |
Meest populaire producten
-
Bamboe telefoonhouder met opening voor de oplader Nature
Prijs vanaf: € 1,00
-
Roterende autotelefoonhouder met logo Cargrip
Prijs vanaf: € 1,19
-
Gepersonaliseerde gebogen, transparante telefoonhouder Curve
Prijs vanaf: € 0,62
-
Goedkope telefoonhouder in diverse vrolijke kleuren Trend
Prijs vanaf: € 0,25
-
Vierkante bamboe telefoonhouder voor op kantoor Bamboo
Prijs vanaf: € 0,80
-
Magnetische smartphonehouder van silicone met zuignap
Prijs vanaf: € 2,64