Vierkante bamboe telefoonhouder voor op kantoor Bamboo
Code: 36682
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
-
1 Kleur (Aan een kant)
-
2 Kleuren (Aan een kant)
-
3 Kleuren (Aan een kant)
-
4 Kleuren (Aan een kant)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Doming (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze telefoonhouder van bamboe kan een dubbele functie vervullen in je marketingstrategie. Enerzijds zorgt het voor meer zichtbaarheid op de bureaus van je klanten, en anderzijds is het nuttige merchandising voor je werknemers tijdens het uitvoeren van hun taken. En voor nog meer impact kunt je de telefoonhouder bedrukken met je logo. Bamboe is speciaal geschikt voor lasergravure. Omdat het een natuurlijk materiaal is, kunnen de kleur, maat en bedrukking variëren, wat elk item uniek maakt. Een eyecatcher die je niet mag missen!
Kenmerken
| Productcode: | 36682 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 7.5 x 6 x 2 cm |
| Gewicht: | 65 gr |
| Materiaal: | Bamboe |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4420 90 99 |
| In onze collectie vanaf : | September 2019 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 5400 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 32 x 26 x 36 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Meest populaire producten
-
Bamboe telefoonhouder met opening voor de oplader Nature
Prijs vanaf: € 1,00
-
Roterende autotelefoonhouder met logo Cargrip
Prijs vanaf: € 1,19
-
Gepersonaliseerde gebogen, transparante telefoonhouder Curve
Prijs vanaf: € 0,62
-
Goedkope telefoonhouder in diverse vrolijke kleuren Trend
Prijs vanaf: € 0,25
-
2-delige houten mobiele standaard met pijnboomzaden Birch
Prijs vanaf: € 4,09
-
Vierkante bamboe telefoonhouder voor op kantoor Bamboo
Prijs vanaf: € 0,65