Parapluvormige telefoonhouder met zuignap en hittewerende schaduw
Code: 56353
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale full colour transfer (Op één paneel)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de telefoonparaplu een blikvanger met jouw logo
Plastic telefoonparaplu met zuignap, bedoeld om buiten schaduw over het scherm te maken. De zuignap zit aan de achterkant van je toestel en helpt je het scherm prettiger te zien bij felle zon. Door minder blootstelling helpt het ook dat je telefoon tijdens gebruik minder warm wordt. Handig bij het zwembad, op het strand, op het terras of op evenementen in de buitenlucht. Je kunt het gebruiken als weggevertje voor zomerse marketingacties of zomerpromoties.
Eigenschappen
- Telefoonparaplu met zuignap voor snelle bevestiging
- Schaduw over het scherm voor buitengebruik en zonnige dagen
- Helpt oververhitting van de telefoon te verminderen bij langdurig gebruik
Kenmerken
| Productcode: | 56353 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 4 x 2 x 21.6 cm |
| Gewicht: | 68.4 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6601 91 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Individueel verpakt geleverd |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 48.5 x 30.5 x 41 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.061 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Meest populaire producten
-
Bamboe telefoonhouder met opening voor de oplader Nature
Prijs vanaf: € 1,00
-
Roterende autotelefoonhouder met logo Cargrip
Prijs vanaf: € 1,19
-
Gepersonaliseerde gebogen, transparante telefoonhouder Curve
Prijs vanaf: € 0,62
-
Goedkope telefoonhouder in diverse vrolijke kleuren Trend
Prijs vanaf: € 0,25
-
Vierkante bamboe telefoonhouder voor op kantoor Bamboo
Prijs vanaf: € 0,80
-
2-delige houten mobiele standaard met pijnboomzaden Birch
Prijs vanaf: € 4,09