Draagbare speaker met COB LED-zaklamp en draaglus
Code: 55566
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale full colour bedrukking (Aan de voorzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk ook buiten kantoor goed klinken met een draagbare speaker
Draagbare speaker van gerecycled kunststof met metalen rooster en geïntegreerde COB LED-zaklamp (chip on board) voor gebruik buitenshuis. Met een siliconen draaghendel om hem comfortabel mee te nemen en een draadloze verbinding 5.4 om te koppelen met smartphones en tablets. Voorzien van een batterij van 500mAh en opladen via Micro B-ingang, met voeding 5V/500mA. Met recyclinglogo en geleverd in een individuele doos van bruin karton. Geschikt voor merkacties bij events, routes of zomerpromoties.
Eigenschappen
- Draagbare speaker met geïntegreerde COB LED-zaklamp voor buitengebruik
- Draadloze verbinding 5.4 en opladen via Micro B-ingang
- Siliconen hendel en individuele verpakking van karton
- Vermogen 5W met geïntegreerde oplaadbare batterij van 500mAh
Kenmerken
| Productcode: | 55566 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 11.3 x 5.3 x 2.8 |
| Gewicht: | 220 gr |
| Materiaal: | Gerecycled ABS |
| Capaciteit: | 500 mAh |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8518 22 00 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2000 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 32 x 20 x 32 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.0205 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.1 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Compacte Bluetooth-speaker in verschillende kleuren
Prijs vanaf: € 4,39
-
Ronde bluetooth speaker full colour bedrukken
Prijs vanaf: € 5,06
-
Bamboe mobiele standaard met versterker
Prijs vanaf: € 2,44
-
Bluetooth speaker paddenstoel vorm
Prijs vanaf: € 5,11
-
Elegante aluminium Bluetooth speaker, geschenk voor klanten
Prijs vanaf: € 5,21
-
Speaker met verlicht interieur met LED licht in diverse kleuren 3W
Prijs vanaf: € 3,90