Rechthoekige powerbank voor het opladen van 3 apparaten tegelijk 20W
Code: 49244
Laad tot drie apparaten tegelijk op met deze veilige powerbank van 20W met snelle oplaadmogelijkheid en meerdere beschermingsfuncties.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale druk (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Dankzij de 20W output laad je een telefoon tot 50% op in 30 minuten, met de mogelijkheid om 2 à 3 apparaten tegelijk te laden, voorzien van beveiliging tegen overspanning, oververhitting, overbelasting, diepe ontlading en kortsluiting, en luchtvaartveilig dankzij UN38.3-certificaat.
Kenmerken
| Productcode: | 49244 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 15.2 x 8.2 x 3.1 cm |
| Gewicht: | 504 gr |
| Materiaal: | ABS |
| Capaciteit: | 24000 mAh |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8507 60 00 |
| In onze collectie vanaf : | September 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 280 stuks |
| Tussenverpakking:: | 5 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 29.5 x 28.3 x 31 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.026 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.566 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Powerbank om te bedrukken met sleutelhanger 2.200 mAh
Prijs vanaf: € 3,39
-
Powerbank met bedrukking 4.000 mAh Powercard Alu
Prijs vanaf: € 4,32
-
Aluminium powerbank 8.000 mAh Powercard Extra
Prijs vanaf: € 7,22
-
Bamboe powerbank als relatiegeschenk 5.000 mAh
Prijs vanaf: € 9,44
-
Bamboe powerbank met logo 4.000 mAh
Prijs vanaf: € 10,05
-
Powerbank met USB type C en snelladen 10.000 mAh Duo
Prijs vanaf: € 11,27