Draadloze bamboe powerbank 5.000 mAh Natura
Code: 40587
Deze houten powerbank behoort tot de collectie duurzame relatiegeschenken. Je kunt de draadloze powerbank bedrukken met een bedrijfslogo om je merk te promoten.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
-
1 Kleur (Bovenzijde)
- Digitale full colour bedrukking (Bovenzijde)
- Lasergravering (Bovenzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Externe batterij gemaakt van bamboe met een capaciteit van 8000 Mah, met een 5W draadloze oplaadbasis. Inclusief kabel.
Kenmerken
| Productcode: | 40587 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 7 x 15 x 1.6 cm |
| Gewicht: | 240 gr |
| Materiaal: | Bamboe |
| Capaciteit: | 8000 mAh |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8504 40 55 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2022 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Individueel verpakt geleverd |
| Tussenverpakking:: | 20 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 35 x 22 x 20 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.05 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Powerbank om te bedrukken met sleutelhanger 2.200 mAh
Prijs vanaf: € 3,39
-
Powerbank met bedrukking 4.000 mAh Powercard Alu
Prijs vanaf: € 4,32
-
Aluminium powerbank 8.000 mAh Powercard Extra
Prijs vanaf: € 7,22
-
Bamboe powerbank als relatiegeschenk 5.000 mAh
Prijs vanaf: € 9,44
-
Bamboe powerbank met logo 4.000 mAh
Prijs vanaf: € 10,05
-
Powerbank met USB type C en snelladen 10.000 mAh Duo
Prijs vanaf: € 11,27