Powerbank met MagSafe voor draadloos opladen 10.000mAh
Code: 56325
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale druk (Bovenzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Als het event langer duurt, houdt de oplader jouw tempo bij
Draagbare oplader van kunststof met snelladen en een LED-scherm om het batterijniveau in realtime te controleren. Je laadt je telefoon draadloos op met MagSafe-compatibiliteit en je kunt ook andere apparaten van stroom voorzien via een USB-C-aansluiting. Het vermogen van 22W helpt wachttijden te verkorten als je haast hebt, op kantoor en onderweg. Een praktische oplossing voor salesteams, beurzen en zakenreizen wanneer je de hele dag energie beschikbaar wilt hebben.
Eigenschappen
- Draagbare oplader met MagSafe en geïntegreerd LED-scherm
- Snelladen voor telefoon en horloge, met batterij-indicator
- USB-C-aansluiting voor opladen en bijladen in het dagelijks gebruik
Kenmerken
| Productcode: | 56325 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 11.2 x 7.3 x 1.8 cm |
| Gewicht: | 220 gr |
| Materiaal: | ABS |
| Capaciteit: | 10000 mAh |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8507 60 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Individueel verpakt geleverd |
| Afmetingen van buitenste doos: | 29.6 x 20.9 x 24.2 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.015 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Powerbank om te bedrukken met sleutelhanger 2.200 mAh
Prijs vanaf: € 3,39
-
Powerbank met bedrukking 4.000 mAh Powercard Alu
Prijs vanaf: € 4,32
-
Aluminium powerbank 8.000 mAh Powercard Extra
Prijs vanaf: € 7,22
-
Bamboe powerbank als relatiegeschenk 5.000 mAh
Prijs vanaf: € 9,44
-
Powerbanks in opvallende kleuren 2.200 mAh
Prijs vanaf: € 2,95
-
Bamboe powerbank met logo 4.000 mAh
Prijs vanaf: € 10,05