Bedrukbare powerbank met LED-scherm en snelladen 20.000mAh
Code: 56324
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale druk (Bovenzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een powerbank zodat je logo zichtbaar is wanneer nodig
Powerbank in compact formaat met LED-scherm om het batterijniveau tijdens gebruik in realtime te volgen. Met USB-C-aansluiting voor eenvoudig opladen en compatibiliteit met smartphones en andere dagelijkse apparaten. Levert tot 22,5W snelladen wanneer je in een paar minuten weer energie nodig hebt. De capaciteit van 20000mAh helpt je langer door op reis of tijdens lange dagen. Aanbevolen voor welkomstacties, beurzen en ondersteuning van salesteams.
Eigenschappen
- Compacte powerbank met snelladen tot 22,5W
- LED-scherm om het batterijniveau in één oogopslag te zien
- USB-C-aansluiting voor opladen en compatibiliteit met moderne apparaten
Kenmerken
| Productcode: | 56324 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 10.2 x 7.1 x 2.9 cm |
| Gewicht: | 322 gr |
| Materiaal: | ABS en PC-kunststof |
| Capaciteit: | 20000 mAh |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8507 60 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Individueel verpakt geleverd |
| Afmetingen van buitenste doos: | 36 x 28.1 x 22.8 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.023 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Powerbank om te bedrukken met sleutelhanger 2.200 mAh
Prijs vanaf: € 3,39
-
Powerbank met bedrukking 4.000 mAh Powercard Alu
Prijs vanaf: € 4,32
-
Aluminium powerbank 8.000 mAh Powercard Extra
Prijs vanaf: € 7,22
-
Bamboe powerbank als relatiegeschenk 5.000 mAh
Prijs vanaf: € 9,44
-
Powerbanks in opvallende kleuren 2.200 mAh
Prijs vanaf: € 2,95
-
Bamboe powerbank met logo 4.000 mAh
Prijs vanaf: € 10,05