Powerbank van gerecycled aluminium met kabel 4.000 mAh
Code: 43621
Eenvoudige powerbank gemaakt van gerecyclede materialen die ervoor zorgen dat geen enkel apparaat zonder energie komt te zitten.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Bovenzijde)

- 2 Kleuren (Bovenzijde)

- Lasergravering (Bovenzijde)
- Digitale full colour bedrukking (Bovenzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Powerbank gemaakt van 4000 mAh gerecycled aluminium. Met oplaadindicator, aan/uit-knop, Type C-ingang en USB-uitgang. Inclusief kabel. Met gerecycled materiaalcertificaat.
Kenmerken
| Productcode: | 43621 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 6.8 x 11 x 1 cm |
| Gewicht: | 146 gr |
| Materiaal: | Gerecycled aluminium |
| Capaciteit: | 4000 mAh |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8504 40 60 |
| In onze collectie vanaf : | November 2023 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Individueel verpakt geleverd |
| Afmetingen van buitenste doos: | 38 x 28 x 16 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14.9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Powerbank om te bedrukken met sleutelhanger 2.200 mAh
Prijs vanaf: € 3,39
-
Powerbank met bedrukking 4.000 mAh Powercard Alu
Prijs vanaf: € 4,32
-
Aluminium powerbank 8.000 mAh Powercard Extra
Prijs vanaf: € 7,22
-
Bamboe powerbank als relatiegeschenk 5.000 mAh
Prijs vanaf: € 9,44
-
Bamboe powerbank met logo 4.000 mAh
Prijs vanaf: € 10,05
-
Powerbank met USB type C en snelladen 10.000 mAh Duo
Prijs vanaf: € 11,27