Compacte powerbank met snelladen en LED-display 20.000mAh
Code: 56327
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale druk (Bovenzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak het verschil met een powerbank voor je team
Powerbank met compact ontwerp, een batterij van 20000mAh en snelladen van 22W om telefoons en accessoires de hele dag actief te houden. Je krijgt drie poorten om de lading over meerdere apparaten te verdelen: 2 USB-A-uitgangen en 1 USB-C, plus ondersteuning voor Power Delivery om tijden te optimaliseren. Het LED-display laat je in één oogopslag zien hoeveel energie er nog is. Inclusief USB-C-kabel, zodat je meteen kunt beginnen. Aanbevolen voor marketingacties, beurzen en het voorzien van bedrijfsmateriaal.
Eigenschappen
- Compacte powerbank met snelladen en LED-display
- Drie poorten om meerdere apparaten parallel op te laden
- Inclusief USB-C-kabel en uitgangsvermogen tot 22W Capaciteit 20000mAh voor reizen, evenementen en gebruik op kantoor
Kenmerken
| Productcode: | 56327 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 14.6 x 6.8 x 2.8 cm |
| Gewicht: | 406 gr |
| Materiaal: | ABS |
| Capaciteit: | 20000 mAh |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8507 60 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Individueel verpakt geleverd |
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 19.8 x 30.8 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.024 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Powerbank om te bedrukken met sleutelhanger 2.200 mAh
Prijs vanaf: € 3,39
-
Powerbank met bedrukking 4.000 mAh Powercard Alu
Prijs vanaf: € 4,32
-
Aluminium powerbank 8.000 mAh Powercard Extra
Prijs vanaf: € 7,22
-
Bamboe powerbank als relatiegeschenk 5.000 mAh
Prijs vanaf: € 9,44
-
Powerbanks in opvallende kleuren 2.200 mAh
Prijs vanaf: € 2,95
-
Bamboe powerbank met logo 4.000 mAh
Prijs vanaf: € 10,05