Compacte powerbank met snelladen en LED-display 10.000mAh
Code: 56326
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale druk (Bovenzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een powerbank zodat je logo met je meegaat op verplaatsing
Compacte powerbank met een batterij van 10000mAh, bedoeld voor snel opladen en dagelijks gebruik zonder gedoe. Hij heeft een uitgangsvermogen van 22W en ondersteunt Power Delivery om het opladen van telefoons en andere apparaten te versnellen. Je kunt meerdere apparaten tegelijk van stroom voorzien dankzij 3 poorten: 2 USB-A en 1 USB-C. Het LCD-scherm laat in _x005F_x0000_e9_x005F_x0000_e9n oogopslag zien hoeveel energie er nog over is. Inclusief USB-C-kabel, handig voor onderweg, beurzen of zakelijke reizen.
Eigenschappen
- Snellaad-powerbank met Power Delivery voor apparaten
- Drie poorten voor meerdere apparaten, 2 USB-A en 1 USB-C
- LCD-scherm met indicator voor resterende energie
- Inclusief USB-C-kabel voor direct gebruik op kantoor en onderweg
Kenmerken
| Productcode: | 56326 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 14.6 x 6.8 x 1.6 cm |
| Gewicht: | 232 gr |
| Materiaal: | ABS |
| Capaciteit: | 10000 mAh |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8507 60 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Individueel verpakt geleverd |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 28.5 x 21.2 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.024 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 48 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Powerbank om te bedrukken met sleutelhanger 2.200 mAh
Prijs vanaf: € 3,39
-
Powerbank met bedrukking 4.000 mAh Powercard Alu
Prijs vanaf: € 4,32
-
Aluminium powerbank 8.000 mAh Powercard Extra
Prijs vanaf: € 7,22
-
Bamboe powerbank als relatiegeschenk 5.000 mAh
Prijs vanaf: € 9,44
-
Powerbanks in opvallende kleuren 2.200 mAh
Prijs vanaf: € 2,95
-
Bamboe powerbank met logo 4.000 mAh
Prijs vanaf: € 10,05