Draadloze magnetische powerbank 10.000 mAh BrandCharger
Code: 50652
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergravering (Aan een kant)
- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Verhoog jouw zakelijke geschenken met de Powerwave 10.000 mAh powerbank, een stijlvolle, magnetische draadloze powerbank ontworpen voor gemak. Met een slanke aluminium unibody en een capaciteit van 10.000 mAh ondersteunt hij 15W snel draadloos opladen (compatibel met MagSafe, Qi1 en Qi2). Voor bedrade behoeften is er een 20W USB-C-poort met PD 3.0 die laptops en andere apparaten van stroom voorziet. Het LCD-scherm toont de batterijstatus, zodat je altijd goed voorbereid bent. Uitgerust met een slimme chip biedt hij bescherming tegen overstroom, overladen, oververhitting en kortsluiting, voor betrouwbaar en veilig opladen.
Kenmerken
| Productcode: | 50652 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 10.3 x 6.4 x 1.9 |
| Gewicht: | 160 gr |
| Materiaal: | ABS en gerecycled aluminium |
| Capaciteit: | 10000 mAh |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8504 40 95 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1440 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 43.5 x 29.5 x 19 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.0244 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Powerbank om te bedrukken met sleutelhanger 2.200 mAh
Prijs vanaf: € 3,39
-
Powerbank met bedrukking 4.000 mAh Powercard Alu
Prijs vanaf: € 4,32
-
Aluminium powerbank 8.000 mAh Powercard Extra
Prijs vanaf: € 7,22
-
Bamboe powerbank als relatiegeschenk 5.000 mAh
Prijs vanaf: € 9,44
-
Bamboe powerbank met logo 4.000 mAh
Prijs vanaf: € 10,05
-
Powerbank met USB type C en snelladen 10.000 mAh Duo
Prijs vanaf: € 11,27