Powerbank met bamboe behuizing 4.000 mAh
Code: 42272
Technologie is niet onverenigbaar met een natuurlijke lijn, zoals het geval is met deze promotionele powerbank, die een bamboe omhulsel heeft om uw logo in te graveren.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
4000 mAh powerbank met bamboe behuizing. Uitgang DC5V/2A. Inclusief oplaadindicatielampje en USB-kabel met Type-C-stekker.
Kenmerken
| Productcode: | 42272 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 11.7 x 7 x 1.3 cm |
| Gewicht: | 160 gr |
| Materiaal: | Bamboe |
| Capaciteit: | 4000 mAh |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8507 60 00 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2023 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2100 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 54 x 22 x 14.8 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.018 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Powerbank om te bedrukken met sleutelhanger 2.200 mAh
Prijs vanaf: € 3,39
-
Powerbank met bedrukking 4.000 mAh Powercard Alu
Prijs vanaf: € 4,32
-
Aluminium powerbank 8.000 mAh Powercard Extra
Prijs vanaf: € 7,22
-
Bamboe powerbank als relatiegeschenk 5.000 mAh
Prijs vanaf: € 9,44
-
Bamboe powerbank met logo 4.000 mAh
Prijs vanaf: € 10,05
-
Powerbank met USB type C en snelladen 10.000 mAh Duo
Prijs vanaf: € 11,27