Powerbank met geïntegreerde kabels en snelladen 10.000mAh
Code: 56323
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale druk (Bovenzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een powerbank zodat jouw logo altijd energie uitstraalt
Powerbank van kunststof met een compact ontwerp voor snelle laadbeurten in het dagelijks gebruik. Hij heeft een geïntegreerde USB-C-kabel om aan te sluiten en op te laden zonder extra accessoires, en biedt snelladen van 22,5 W met stroomtoevoer (power delivery). De capaciteit van 10000mAh helpt om telefoons en accessoires opgeladen te houden tijdens lange dagen. Het vloeibare-kristalscherm toont het batterijniveau in real time, zodat je laadbeurten kunt plannen. Geschikt voor merkacties op beurzen, evenementen en voor intern gebruik.
Eigenschappen
- Compacte powerbank met geïntegreerde kabels voor direct opladen
- Snelladen 22,5 W met stroomtoevoer (power delivery)
- Vloeibare-kristalscherm met batterijniveau in real time
- Capaciteit 10000mAh voor langdurig gebruik tijdens lange dagen en evenementen
Kenmerken
| Productcode: | 56323 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 7.3 x 6.3 x 2.6 cm |
| Gewicht: | 173 gr |
| Materiaal: | ABS en PC-kunststof |
| Capaciteit: | 10000 mAh |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8507 60 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Individueel verpakt geleverd |
| Afmetingen van buitenste doos: | 33.1 x 33 x 28.1 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.031 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 16.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 60 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Powerbank om te bedrukken met sleutelhanger 2.200 mAh
Prijs vanaf: € 3,39
-
Powerbank met bedrukking 4.000 mAh Powercard Alu
Prijs vanaf: € 4,32
-
Aluminium powerbank 8.000 mAh Powercard Extra
Prijs vanaf: € 7,22
-
Bamboe powerbank als relatiegeschenk 5.000 mAh
Prijs vanaf: € 9,44
-
Powerbanks in opvallende kleuren 2.200 mAh
Prijs vanaf: € 2,95
-
Bamboe powerbank met logo 4.000 mAh
Prijs vanaf: € 10,05