Draadloze hoofdtelefoon met drie uur speeltijd
Code: 43623
Best seller
Laat zien dat jouw bedrijf trendy is met deze draadloze hoofdtelefoon. 3 uur autonomie om comfortabel en in stijl van uw favoriete afspeellijst te genieten.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de etui)

- Digitale full colour bedrukking (Op de etui)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Bluetooth 5.0 draadloze koptelefoon. Speeltijd van ongeveer 3 uur. 30 mAh helmbatterij en 200 mAh oplaaddoosbatterij. Bereik 10 meter.
Kenmerken
| Productcode: | 43623 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | ø5 x 2 cm |
| Gewicht: | 48 gr |
| Materiaal: | PVC |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8518 30 00 |
| In onze collectie vanaf : | November 2023 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Individueel verpakt geleverd |
| Afmetingen van buitenste doos: | 39 x 35 x 35 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 5.45 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Twee 5.0 bluetooth doordopjes in doosje Ultimate
Prijs vanaf: € 8,00
-
Gerecyclede ABS draadloze 5.3 draadloze stereo oordopjes met microfoon
Prijs vanaf: € 10,05
-
2 TWS 5.0 bluetooth oortjes 3 uur speeltijd in bamboe case
Prijs vanaf: € 9,41
-
In-ear draadloze oordopjes met doosje voor klanten
Prijs vanaf: € 7,22
-
Bedrukte oordopjes in vrolijke kleuren
Prijs vanaf: € 0,70
-
Oordopjes met siliconendraad in cadeauverpakking
Prijs vanaf: € 1,42