Koptelefoon met oorkussens en microfoon met mute-functie
Code: 56083
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van elke meeting een heldere call met deze koptelefoon
Plastic koptelefoon met geïntegreerde microfoon, bedoeld voor dagelijks gebruik op kantoor en bij thuiswerken. Met zachte oorkussens en een verstelbare hoofdband voor comfortabel dragen tijdens lange dagen. De microfoon pikt je stem helder op en heeft een mute-functie, zodat je gesprekken zonder onderbrekingen kunt beheren. AUX-kabelaansluiting met plug-and-play: direct klaar voor gebruik, zonder instellingen en zonder Bluetooth. Een praktische optie om baliewerkplekken, hybride teams of interne communicatie-acties met je logo uit te rusten.
Eigenschappen
- Koptelefoon met heldere microfoon en mute-functie
- Verstelbare hoofdband en zachte oorkussens voor langdurig gebruik
- AUX-kabelaansluiting plug-and-play zonder Bluetooth
Kenmerken
| Productcode: | 56083 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 19.5 x 8 x 15.5 cm |
| Gewicht: | 230 gr |
| Materiaal: | ABS |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Muse |
| Intrastat code: | 8518 30 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 38.5 x 26.5 x 24.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.025 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 2.34 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 6 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Twee 5.0 bluetooth doordopjes in doosje Ultimate
Prijs vanaf: € 8,00
-
Gerecyclede ABS draadloze 5.3 draadloze stereo oordopjes met microfoon
Prijs vanaf: € 10,05
-
2 TWS 5.0 bluetooth oortjes 3 uur speeltijd in bamboe case
Prijs vanaf: € 9,41
-
In-ear draadloze oordopjes met doosje voor klanten
Prijs vanaf: € 7,22
-
Bedrukte oordopjes in vrolijke kleuren
Prijs vanaf: € 0,70
-
Oordopjes met siliconendraad in cadeauverpakking
Prijs vanaf: € 1,42