Telefoonhoes van gerecycled polyester met verstelbare bandjes
Code: 49975
Bescherm je telefoon met deze hoes die zich perfect aanpast aan je draagbehoeften en voorzien is van twee opbergvakken voor accessoires.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Full colour (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
De Ross GRS-gecertificeerde gerecyclede telefoonhoes houdt je telefoon veilig en altijd opgeladen met de meegeleverde powerbank in het ritsvak. Het heeft ook een voorvak met rits voor andere kleine accessoires en verstelbare riemen (tot 140 cm), waardoor het een mooie reistas is in de meer gedigitaliseerde wereld.
Kenmerken
| Productcode: | 49975 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 10 x 19 x 4.5 cm |
| Gewicht: | 75 gr |
| Materiaal: | Gerecycled polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 32 90 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 120 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 33 x 48 x 45 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.071 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 120 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klassieke schoudertas om te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,93
-
Verstelbare schoudertas van gerecycled polyester om te bedrukken
Prijs vanaf: € 4,33
-
Telefoontasje van RPET met schouderband en ritssluiting
Prijs vanaf: € 1,42
-
Smartphone-schoudertas van RPET-polyester met verstelbare riem
Prijs vanaf: € 5,32
-
Polyester slingbag met hoofdsluiting en buitenvak
Prijs vanaf: € 1,75
-
Waterafstotende crossbodytas van gerecycled polyester met vakken
Prijs vanaf: € 2,98