Elegante schoudertas van zwart kunstleer met zachte afwerking
Code: 53776
Schoudertas van PU met voering en groot compartiment, een praktisch zakelijk accessoire dat continu gemak biedt tijdens vergaderingen, beurzen en werkreizen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- Reliëfdruk (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Crossbodytas van zacht PU met gewatteerde rug met 210D RPET voering. Eén groot hoofdvak met ritsvak aan de voorkant,
Kenmerken
| Productcode: | 53776 |
| Minimale afname: | 5 |
| Maat: | 19 x 7 x 31 cm |
| Gewicht: | 290 gr |
| Materiaal: | PU, RPET 210D |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 19 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 46 x 34 x 34 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.053 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 5.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klassieke schoudertas om te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,93
-
Verstelbare schoudertas van gerecycled polyester om te bedrukken
Prijs vanaf: € 4,33
-
Telefoontasje van RPET met schouderband en ritssluiting
Prijs vanaf: € 1,42
-
Smartphone-schoudertas van RPET-polyester met verstelbare riem
Prijs vanaf: € 5,32
-
Polyester slingbag met hoofdsluiting en buitenvak
Prijs vanaf: € 1,75
-
Waterafstotende crossbodytas van gerecycled polyester met vakken
Prijs vanaf: € 2,98