Schoudertas van synthetisch leer met middenvak en gesp
Code: 55892
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
20
-
40
-
100
-
200
-
400
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een schoudertas die je merk meeneemt naar beurzen en kantoor
Schoudertas van synthetisch leer met een strak ontwerp voor dagelijks gebruik. Er zit een middenvak in met een gespsluiting, zodat je de inhoud beter onder controle houdt en snel erbij kunt. De lange hengsels met verstelbare band draag je over de schouder of crossbody. Zo past hij bij verschillende dragers en uniformen. Door de discrete uitstraling en het oppervlak dat geschikt is voor bedrukking, is dit een goede keuze als zakelijk geschenk bij events, merkacties of om teams welkom te heten.
Eigenschappen
- Schoudertas van synthetisch leer met gespsluiting
- Middenvak voor snelle en nette toegang
- Verstelbare band en lange hengsels om crossbody of over de schouder te dragen
Kenmerken
| Productcode: | 55892 |
| Minimale afname: | 20 stuks |
| Maat: | 15 x 18 x 2 cm |
| Gewicht: | 60 gr |
| Materiaal: | PU |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 22 10 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 6000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 47 x 40 x 36 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.1 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klassieke schoudertas om te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,93
-
Verstelbare schoudertas van gerecycled polyester om te bedrukken
Prijs vanaf: € 4,33
-
Telefoontasje van RPET met schouderband en ritssluiting
Prijs vanaf: € 1,42
-
Smartphone-schoudertas van RPET-polyester met verstelbare riem
Prijs vanaf: € 5,32
-
Polyester slingbag met hoofdsluiting en buitenvak
Prijs vanaf: € 1,75
-
Waterafstotende crossbodytas van gerecycled polyester met vakken
Prijs vanaf: € 2,98