Schoudertas van synthetisch leer met voorvak
Code: 50773
Altijd je essentials bij de hand met deze comfortabele, moderne en veelzijdige schoudertas. Een promotioneel artikel dat de merkidentiteit overal versterkt.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Schoudertas gemaakt van PU
Kenmerken
| Productcode: | 50773 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 18 x 6.5 x 30 cm |
| Gewicht: | 164 gr |
| Materiaal: | PU |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 44 x 32 x 50 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.45 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Smartphone-schoudertas van RPET-polyester met verstelbare riem
Prijs vanaf: € 5,32
-
Katoenen schoudertas met voorvak en schouderriem 340 g/m2
Prijs vanaf: € 2,91
-
Polyester slingbag met hoofdsluiting en buitenvak
Prijs vanaf: € 1,75
-
Klassieke schoudertas om te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,93
-
Gevoerde RPET-schoudertas met handvat en riem
Prijs vanaf: € 5,90
-
Telefoontasje van RPET met schouderband en ritssluiting
Prijs vanaf: € 1,42