Schoudertas van synthetisch leer met verstelbare band
Code: 55976
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
45
-
90
-
225
-
450
-
900
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk met je meebewegen: een etui voor elke dag
Schoudertas van synthetisch leer met een zachte afwerking, bedoeld om kleine werkaccessoires of reismateriaal netjes mee te nemen. Het hoofdvak sluit met een klep en klittenband, zodat je snel en zonder gedoe erbij kunt. Hij heeft een platte, verstelbare band met dubbele bevestiging via draaibare musketons. Handig om op te hangen, aan een tas te klikken of over je schouder te dragen. Een praktische optie voor merchandisingacties, uitgiftes op events of als extraatje bij onboarding van personeel.
Eigenschappen
- Schoudertas van synthetisch leer met zachte feel en compact formaat
- Sluiting met klep en klittenband voor snelle toegang
- Verstelbare band met dubbele draaibare musketon om op te hangen
Kenmerken
| Productcode: | 55976 |
| Minimale afname: | 45 stuks |
| Maat: | 10 x 17.5 x 2 cm |
| Gewicht: | 46 gr |
| Materiaal: | PU |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 22 10 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 3600 stuks |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 54 x 33 x 24 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Smartphone-schoudertas van RPET-polyester met verstelbare riem
Prijs vanaf: € 5,32
-
Katoenen schoudertas met voorvak en schouderriem 340 g/m2
Prijs vanaf: € 2,91
-
Polyester slingbag met hoofdsluiting en buitenvak
Prijs vanaf: € 1,75
-
Klassieke schoudertas om te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,93
-
Gevoerde RPET-schoudertas met handvat en riem
Prijs vanaf: € 5,90
-
Telefoontasje van RPET met schouderband en ritssluiting
Prijs vanaf: € 1,42