Schoudertas van synthetisch leer met ritssluiting
Code: 55797
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de schoudertas je merkdrager op beurzen en op straat
Schoudertas van synthetisch leer met een zachte feel, gemaakt voor elke dag in de stad en op het werk. Je hebt een hoofdvak met ritssluiting om je essentials goed beschermd mee te nemen, plus een voorvak met rits voor snelle toegang. De gewatteerde achterkant zit comfortabeler tijdens langere trajecten. Inclusief verstelbare band voor verschillende draaghoogtes en twee karabijnhaken waarmee je de band snel kunt vast- en losmaken. Een praktische optie voor merkacties op beurzen, congressen of voor interne teams.
Eigenschappen
- Schoudertas van synthetisch leer met twee vakken en ritssluiting
- Gewatteerde achterkant voor comfortabel dragen onderweg
- Verstelbare band met twee karabijnhaken voor snelle afstelling
Kenmerken
| Productcode: | 55797 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 16.5 x 21.5 x 5.5 cm |
| Gewicht: | 130 gr |
| Materiaal: | PU |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 22 10 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2100 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 42 x 33 x 27 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klassieke schoudertas om te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,93
-
Verstelbare schoudertas van gerecycled polyester om te bedrukken
Prijs vanaf: € 4,33
-
Telefoontasje van RPET met schouderband en ritssluiting
Prijs vanaf: € 1,42
-
Smartphone-schoudertas van RPET-polyester met verstelbare riem
Prijs vanaf: € 5,32
-
Polyester slingbag met hoofdsluiting en buitenvak
Prijs vanaf: € 1,75
-
Waterafstotende crossbodytas van gerecycled polyester met vakken
Prijs vanaf: € 2,98