Schoudertas van synthetisch leer met achtervak
Code: 50772
Modern en praktisch heuptasje. Een promotioneel cadeau waarmee klanten en medewerkers jouw logo overal tonen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Heuptas gemaakt van PU
Kenmerken
| Productcode: | 50772 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 20 x 5 x 14 cm |
| Gewicht: | 109 gr |
| Materiaal: | PU |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4201 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 48 x 28 x 48 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.45 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klassieke schoudertas om te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,93
-
Verstelbare schoudertas van gerecycled polyester om te bedrukken
Prijs vanaf: € 4,33
-
Telefoontasje van RPET met schouderband en ritssluiting
Prijs vanaf: € 1,42
-
Smartphone-schoudertas van RPET-polyester met verstelbare riem
Prijs vanaf: € 5,32
-
Polyester slingbag met hoofdsluiting en buitenvak
Prijs vanaf: € 1,75
-
Waterafstotende crossbodytas van gerecycled polyester met vakken
Prijs vanaf: € 2,98