RPET-schoudertas met RFID-bescherming en kabelfunctie
Code: 55946
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- 2 Kleuren (Voorzijde)

- 3 Kleuren (Voorzijde)

- 4 Kleuren (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk meereizen met de schoudertas die ook verbindt
Handige pouch van gerecycled plastic met een hoofdvak met knoopsluiting en een voorvak met rits, zodat je je meest gebruikte spullen bij de hand hebt. Met RFID-bescherming (radiofrequentie-identificatie) om ongeoorloofde toegang tot contactloze kaarten te blokkeren tijdens reizen en events. De 2-in-1 draagband klik je vast met karabiners en werkt ook als datakabel met USB-C-aansluiting (Universal Serial Bus type C) en opladen tot 60W. Ideaal voor badges, beurzen, zakelijke bezoeken of de onboarding van medewerkers.
Eigenschappen
- Schoudertas met RFID-bescherming voor contactloze kaarten
- 2-in-1 band met karabiners en geïntegreerde datakabel
- USB-C-aansluiting (Universal Serial Bus type C) en 60W laden
- Voorvak met rits en hoofdsluiting met knoop
Kenmerken
| Productcode: | 55946 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 12.7 x 20.5 x 2.5 cm |
| Gewicht: | 102 gr |
| Materiaal: | Polyester 210D RPET |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 22 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1200 stuks |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 23 x 33 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klassieke schoudertas om te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,93
-
Verstelbare schoudertas van gerecycled polyester om te bedrukken
Prijs vanaf: € 4,33
-
Telefoontasje van RPET met schouderband en ritssluiting
Prijs vanaf: € 1,42
-
Smartphone-schoudertas van RPET-polyester met verstelbare riem
Prijs vanaf: € 5,32
-
Polyester slingbag met hoofdsluiting en buitenvak
Prijs vanaf: € 1,75
-
Waterafstotende crossbodytas van gerecycled polyester met vakken
Prijs vanaf: € 2,98