Rechthoekige schoudertas voor dagelijks gebruik
Code: 54518
Maak dagelijkse trips makkelijker met dit kleine, stijlvolle etui met schouderband die ook te gebruiken is als handig koord. Voor telefoon, sleutels en meer.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Full-colour digitale transfer met reliëf (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Dit kleine tasje is perfect voor telefoon, sleutels, portemonnee en accessoires. De stijlvolle paracord riem voegt een modern tintje toe en maakt het makkelijk om mee te nemen. Met het meegeleverde bevestigingsplaatje voor achter je telefoonhoesje verander je hem moeiteloos in een handig telefoonkoord.
Kenmerken
| Productcode: | 54518 |
| Minimale afname: | 5 |
| Maat: | 22 x 16 x 0.5 cm |
| Gewicht: | 95 gr |
| Materiaal: | 70% RPET |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 00 |
| In onze collectie vanaf : | Oktober 2025 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 10 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 54 x 32 x 26 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.045 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 80 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Smartphone-schoudertas van RPET-polyester met verstelbare riem
Prijs vanaf: € 5,32
-
Katoenen schoudertas met voorvak en schouderriem 340 g/m2
Prijs vanaf: € 2,91
-
Polyester slingbag met hoofdsluiting en buitenvak
Prijs vanaf: € 1,75
-
Klassieke schoudertas om te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,93
-
Gevoerde RPET-schoudertas met handvat en riem
Prijs vanaf: € 5,90
-
Telefoontasje van RPET met schouderband en ritssluiting
Prijs vanaf: € 1,42