Schoudertas van PU in halve maanvorm met verstelbare riem
Code: 51187
Moderne schoudertas van gerecyclede materialen. Organiseer je accessoires met binnenvakken en promoot je logo in een veelzijdig en comfortabel geschenk.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Halve maantas gemaakt van PU-gecoat gerecycled PET in 600D-stof en heeft een verstelbare schouderriem en twee binnenvakken voor accessoires.
Kenmerken
| Productcode: | 51187 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 34 x 11 x 22 cm |
| Gewicht: | 115 gr |
| Materiaal: | PU, R-PET |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2025 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 800 stuks |
| Tussenverpakking:: | 100 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 53 x 38 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.077 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klassieke schoudertas om te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,93
-
Verstelbare schoudertas van gerecycled polyester om te bedrukken
Prijs vanaf: € 4,33
-
Telefoontasje van RPET met schouderband en ritssluiting
Prijs vanaf: € 1,42
-
Smartphone-schoudertas van RPET-polyester met verstelbare riem
Prijs vanaf: € 5,32
-
Polyester slingbag met hoofdsluiting en buitenvak
Prijs vanaf: € 1,75
-
Waterafstotende crossbodytas van gerecycled polyester met vakken
Prijs vanaf: € 2,98