Schoudertas van soft nylon met voorvak en ritssluiting
Code: 55977
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- 2 Kleuren (Voorzijde)

- 3 Kleuren (Voorzijde)

- 4 Kleuren (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk elke rit meegaan met een schoudertas
Schoudertas van soft nylon met een ontwerp voor dagelijks gebruik in professionele omgevingen. Je hebt een centraal vak met ritssluiting om je essentials veilig mee te nemen, plus voorvakken met snelle toegang en een verticale rits voor je telefoon, sleutels of pasjes. De verstelbare band pas je aan je lichaam aan en zit comfortabeler tijdens het reizen. Een praktische optie voor uniforme uitstraling, events, welkomstacties en ondersteunend materiaal met logo.
Eigenschappen
- Schoudertas van soft nylon met rits en snelle toegang
- Centraal vak met voorvakken met rits
- Verstelbare band voor comfortabel gebruik onderweg
Kenmerken
| Productcode: | 55977 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 17 x 20 x 5.5 cm |
| Gewicht: | 176 gr |
| Materiaal: | Zacht nylon |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 22 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 4200 stuks |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 41.5 x 42 x 29 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Smartphone-schoudertas van RPET-polyester met verstelbare riem
Prijs vanaf: € 5,32
-
Katoenen schoudertas met voorvak en schouderriem 340 g/m2
Prijs vanaf: € 2,91
-
Polyester slingbag met hoofdsluiting en buitenvak
Prijs vanaf: € 1,75
-
Klassieke schoudertas om te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,93
-
Gevoerde RPET-schoudertas met handvat en riem
Prijs vanaf: € 5,90
-
Telefoontasje van RPET met schouderband en ritssluiting
Prijs vanaf: € 1,42