Gevoerde schoudertas van RPET met reflectoren en voorvak om te bedrukken
Code: 42424
RPET gevoerde rugzak met enkele riem. Het valt op door zijn reflecterende elementen, die een betere zichtbaarheid geven aan de persoon die het draagt.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Full colour (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
300D rPET en 600D rPET rugzak met enkele riem. Het heeft een hoofdvak en een voorvak met ritssluiting. Het bevat reflecterende elementen en een elastische band aan de binnenkant om een fles te dragen. De bandjes en achterkant zijn gewatteerd.
Kenmerken
| Productcode: | 42424 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 20 x 34 x 8 cm |
| Gewicht: | 163 gr |
| Materiaal: | 300D en 600D gerecycled PET (RPET) |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2023 |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 53 x 38.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.082 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klassieke schoudertas om te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,93
-
Verstelbare schoudertas van gerecycled polyester om te bedrukken
Prijs vanaf: € 4,33
-
Telefoontasje van RPET met schouderband en ritssluiting
Prijs vanaf: € 1,42
-
Smartphone-schoudertas van RPET-polyester met verstelbare riem
Prijs vanaf: € 5,32
-
Polyester slingbag met hoofdsluiting en buitenvak
Prijs vanaf: € 1,75
-
Waterafstotende crossbodytas van gerecycled polyester met vakken
Prijs vanaf: € 2,98