Compacte schoudertas voor dagelijks gebruik
Code: 54517
Tas om je telefoon, sleutels en portemonnee stijlvol te vervoeren. Met paracord schouderband en penlus die het design extra praktisch en onderscheidend maken.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze compacte pouch is perfect voor het meenemen van essentials zoals je telefoon, sleutels en portemonnee. De zijlus houdt een pen op zijn plaats, terwijl het stijlvolle paracord draagkoord een unieke touch toevoegt. Met het meegeleverde bevestigingsplaatje voor achter je telefoonhoesje verander je hem moeiteloos in een handig telefoonkoord
Kenmerken
| Productcode: | 54517 |
| Minimale afname: | 5 |
| Maat: | 11.3 x 18.2 x 1 cm |
| Gewicht: | 82 gr |
| Materiaal: | 70% RPET |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 00 |
| In onze collectie vanaf : | Oktober 2025 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 10 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 54 x 32 x 26 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.045 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klassieke schoudertas om te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,93
-
Smartphone-schoudertas van RPET-polyester met verstelbare riem
Prijs vanaf: € 5,32
-
Grote schoudertas van 600D polyester met riem
Prijs vanaf: € 3,12
-
Waterafstotende polyester schoudertas met verstelbare riem
Prijs vanaf: € 6,82
-
Katoenen schoudertas met voorvak en schouderriem 340 g/m2
Prijs vanaf: € 2,91
-
Polyester slingbag met hoofdsluiting en buitenvak
Prijs vanaf: € 1,75