Polyester schoudertas met één compartiment en voorvak
Code: 56533
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de schoudertas een merkdrager die met je meebeweegt
Polyester schoudertas van 280 g/m², bedoeld om het belangrijkste de hele dag bij je te dragen. Met een schouderband en een handig formaat om je makkelijk te verplaatsen op kantoor, beurzen of tijdens salesbezoeken. Draagt tot 2 kg, geschikt voor documenten, telefoon, sleutels en kleine accessoires. De stof oogt netjes en kan dagelijks gebruik prima aan. Praktische optie om te bedrukken met je logo voor welkomstacties, congressen of merkcampagnes.
Eigenschappen
- Polyester schoudertas met een gewicht van 280 g/m²
- Aanbevolen draagvermogen tot 2 kg voor dagelijks gebruik
- Handig formaat voor events, beurzen en personeel
Kenmerken
| Productcode: | 56533 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 18 x 7 x 31 cm |
| Gewicht: | 152 gr |
| Materiaal: | Polyester / Nylon |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 22 90 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 44 x 32 x 50 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klassieke schoudertas om te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,93
-
Verstelbare schoudertas van gerecycled polyester om te bedrukken
Prijs vanaf: € 4,33
-
Telefoontasje van RPET met schouderband en ritssluiting
Prijs vanaf: € 1,42
-
Smartphone-schoudertas van RPET-polyester met verstelbare riem
Prijs vanaf: € 5,32
-
Polyester slingbag met hoofdsluiting en buitenvak
Prijs vanaf: € 1,75
-
Waterafstotende crossbodytas van gerecycled polyester met vakken
Prijs vanaf: € 2,98