Cilindrische schoudertas van PU met snel toegankelijke vakken
Code: 49349
Schoudertas van PU met ruim hoofdvak. Inclusief zijvakken en verstevigde verstelbare riem. Accessoire ontworpen voor dagelijks gebruik.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
20
-
40
-
100
-
200
-
400
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Schoudertas gemaakt van zacht PU. Inclusief een ruim gevoerd hoofdvak, aangevuld met een intern ritsvak voor extra veiligheid. Met twee externe zijvakken voor snelle en gemakkelijke toegang. Met metalen ritsen en trekkers. Voorzien van een brede, verstelbare schouderriem versterkt met metalen gespen, wat altijd zorgt voor een perfecte en comfortabele pasvorm.
Kenmerken
| Productcode: | 49349 |
| Minimale afname: | 20 stuks |
| Maat: | ø14.5 x 29 cm |
| Gewicht: | 218 gr |
| Materiaal: | PU |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 11 |
| In onze collectie vanaf : | September 2024 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1500 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 27 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klassieke schoudertas om te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,93
-
Verstelbare schoudertas van gerecycled polyester om te bedrukken
Prijs vanaf: € 4,33
-
Telefoontasje van RPET met schouderband en ritssluiting
Prijs vanaf: € 1,42
-
Smartphone-schoudertas van RPET-polyester met verstelbare riem
Prijs vanaf: € 5,32
-
Polyester slingbag met hoofdsluiting en buitenvak
Prijs vanaf: € 1,75
-
Waterafstotende crossbodytas van gerecycled polyester met vakken
Prijs vanaf: € 2,98