Katoenen tas met volledige bodemvouw voor meer capaciteit, 140 g/m²
Code: 50882
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Full colour (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
100% katoenen, 140g, volle zak. Deze katoenen tas is de perfecte keuze voor wie kwaliteit en duurzaamheid zoekt. Gemaakt van 140g katoen en voorzien van een kruisje voor meer capaciteit en sterkte. De afmetingen van 38x42x8 cm bieden voldoende ruimte om verschillende voorwerpen praktisch te vervoeren. Oeko-Tex-gecertificeerd, wat garandeert dat het product veilig is en geen schadelijke stoffen bevat. Deze katoenen tas is ideaal voor evenementen, winkelen of dagelijks gebruik en combineert stijl, duurzaamheid en milieuverantwoordelijkheid.
Kenmerken
| Productcode: | 50882 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 38 x 42 x 8 cm |
| Gewicht: | 85 gr |
| Materiaal: | Katoen |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2025 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 39 x 43 x 41 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.069 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 17.42 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klein katoenen tasje om te bedrukken, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93