Houten puzzelset met 3 educatieve kinderspellen
Code: 55856
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Lasergravering (Voorzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
30
-
60
-
150
-
300
-
600
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een puzzelset die je logo omzet in een nuttige herinnering
Houten puzzelset met 3 spellen voor educatieve activiteiten. Je krijgt een grote puzzel met 26 letterstukken, gemaakt van zacht hout en geschilderd in verschillende kleuren. Er zit ook een kleine puzzel bij met 7 veelhoekige stukken waarmee je verschillende figuren kunt maken. De set wordt compleet met een boter-kaas-en-eieren spel met 5 rode en 4 zwarte stukken. Praktische keuze voor merkacties op scholen, in speelotheken of op familie-evenementen.
Eigenschappen
- Houten puzzelset met 3 spellen inbegrepen
- Letterpuzzel met 26 stukken in verschillende kleuren
- Veelhoekige puzzel met 7 stukken om figuren te maken
- Boter-kaas-en-eieren met 9 stukken in twee kleuren
Kenmerken
| Productcode: | 55856 |
| Minimale afname: | 30 stuks |
| Maat: | 22.3 x 22.3 x 0.5 cm |
| Gewicht: | 136 gr |
| Materiaal: | Hout |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9503 00 60 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 4200 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 49 x 33.5 x 24.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 17 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Meest populaire producten
-
Klassieke spelconsole met 26 spellen zoals Tetris en pingpong
Prijs vanaf: € 5,99
-
Badeend voor in de badkuip, gepersonaliseerd met logo Colors
Prijs vanaf: € 0,85
-
Houten spel voor het hele gezin in katoenen tasje Tower
Prijs vanaf: € 2,79
-
Petanquespel om cadeau te geven aan klanten Jeu de Boules
Prijs vanaf: € 19,00
-
Gepersonaliseerd dominospel voor kinderen Domino Animalfun
Prijs vanaf: € 2,07
-
Parcheesi, schaak- en damspel in houten kist Enjoy
Prijs vanaf: € 3,30