Jenga met 48 blokken in katoenen tas voor gemakkelijk transport
Code: 46714
Houten torenspel. Perfect voor feestjes of familieavonden. Wordt geleverd met een katoenen draagtas. Daag je vrienden uit zonder de toren te laten instorten.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale full colour transfer (Op de tas)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Met dit torenspel kun je jezelf of iemand anders trakteren op uren speelplezier. Deze speelset met 48 houten blokken verpakt in een katoenen etui is een leuk cadeau voor iedereen.
Kenmerken
| Productcode: | 46714 |
| Minimale afname: | 10 |
| Maat: | 5 x 5 x 18 cm |
| Gewicht: | 245 gr |
| Materiaal: | Hout |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9503 00 55 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 800 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 38 x 27 x 27 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.028 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 |
Meest populaire producten
-
Klassieke spelconsole met 26 spellen zoals Tetris en pingpong
Prijs vanaf: € 5,99
-
Badeend voor in de badkuip, gepersonaliseerd met logo Colors
Prijs vanaf: € 0,85
-
Houten spel voor het hele gezin in katoenen tasje Tower
Prijs vanaf: € 2,79
-
Petanquespel om cadeau te geven aan klanten Jeu de Boules
Prijs vanaf: € 19,00
-
Gepersonaliseerd dominospel voor kinderen Domino Animalfun
Prijs vanaf: € 2,07
-
Parcheesi, schaak- en damspel in houten kist Enjoy
Prijs vanaf: € 3,30