Dobbelspel met plastic dobbelbeker met ruwe textuur
Code: 55843
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk meespelen in het gesprek met een dobbelspel
Dobbelspel met een plastic dobbelbeker met ruwe textuurafwerking, bedoeld voor frequent gebruik op kantoor of tijdens evenementen. De beker helpt je om netjes te schudden en te gooien, terwijl het materiaal zorgt voor goede slijtvastheid en extra grip. Inclusief 5 dobbelstenen, klaar om te spelen zonder extra voorbereiding. Handig formaat om in een lade te bewaren of in een tas mee te nemen. Een praktische optie om pauzes levendiger te maken, team building-activiteiten te ondersteunen of relatiegeschenken met bedrukking te geven.
Eigenschappen
- Dobbelspel met beker en ruwe textuur voor extra grip
- Gemaakt van stevig plastic voor doorlopend gebruik op evenementen
- Inclusief 5 dobbelstenen en beker, makkelijk mee te nemen en op te bergen
Kenmerken
| Productcode: | 55843 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | ø6.7 x 8.6 cm |
| Gewicht: | 38 gr |
| Materiaal: | PP |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9504 90 80 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 3000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 79.5 x 40.5 x 22.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Meest populaire producten
-
Klassieke spelconsole met 26 spellen zoals Tetris en pingpong
Prijs vanaf: € 5,99
-
Badeend voor in de badkuip, gepersonaliseerd met logo Colors
Prijs vanaf: € 0,85
-
Houten spel voor het hele gezin in katoenen tasje Tower
Prijs vanaf: € 2,79
-
Petanquespel om cadeau te geven aan klanten Jeu de Boules
Prijs vanaf: € 19,00
-
Gepersonaliseerd dominospel voor kinderen Domino Animalfun
Prijs vanaf: € 2,07
-
Parcheesi, schaak- en damspel in houten kist Enjoy
Prijs vanaf: € 3,30