Sleutelhanger in de vorm van voetbal van synthetisch leer
Code: 55967
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
110
-
220
-
550
-
1100
-
2200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een sleutelhanger om je logo in het spel te brengen
Sleutelhanger van synthetisch leer met een reliëf voetbaldesign en een gedetailleerde afwerking. Met een verchroomde metalen ring, zodat je sleutels, badges of kleine accessoires makkelijk vastmaakt. Het compacte formaat neem je zo mee in je zak, rugzak of aktetas, en je houdt je sleutels overzichtelijk en snel terug te vinden. Het oppervlak is bedoeld voor bedrukking bij merkacties. Een praktische keuze voor sportcampagnes, bedrijfsevenementen, interne toernooien of als welkomsgeschenk op kantoor.
Eigenschappen
- Sleutelhanger met reliëf voetbaldesign
- Gemaakt van synthetisch leer voor dagelijks gebruik
- Verchroomde metalen ring voor stevige bevestiging
- Compact formaat voor sleutels en accessoires
Kenmerken
| Productcode: | 55967 |
| Minimale afname: | 110 stuks |
| Maat: | ø6 x 2 cm |
| Gewicht: | 11 gr |
| Materiaal: | PU |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7326 20 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 16000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 20 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 51 x 36.5 x 35 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope sleutelhanger van leer en metaal Metalflux
Prijs vanaf: € 1,32
-
Bruine PU sleutelhanger in formele stijl met metalen ring Classic
Prijs vanaf: € 0,65
-
Klassieke zwarte leren sleutelhanger Allure
Prijs vanaf: € 1,30
-
Klassieke leren sleutelhangers bedrukken met metalen plaat Elegance
Prijs vanaf: € 1,30
-
Zwarte rechthoekige leren sleutelhanger met logo Charm
Prijs vanaf: € 1,50
-
Leren sleutelhanger met metalen detail aan de bovenkant
Prijs vanaf: € 2,05