Reflecterende tas van polyester met zwarte hengsels, 200 g/m²
Code: 42414
Reflecterende tas om de zichtbaarheid van de drager te vergroten. Ideaal voor outdoorliefhebbers die extra veiligheid willen tijdens avonturen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Full colour (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Reflecterende trekkoordtas van polyester (200 g/m²) met handvatten van polyester.
Kenmerken
| Productcode: | 42414 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 32 x 40 cm |
| Gewicht: | 35 gr |
| Materiaal: | Polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2023 |
| Land van verzending : | Portugal / Tsjechië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 25 x 39 x 34 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.033 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15.1 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
190T polyester bedrukte rugzakjes met trekkoord Urban
Prijs vanaf: € 0,51
-
Goedkope non-woven rugzakjes bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,32
-
Rugzakje bedrukken van katoen 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,97
-
Rugzakje van gerecycled katoen met lange handvatten 140g/m2 Recycle
Prijs vanaf: € 1,71
-
Katoenen trekkoordrugzak bedrukken 100 g/m² Eco
Prijs vanaf: € 0,71
-
Bedrukte rugzakjes van gerecycled katoen 220 g/m² Cotton Eco
Prijs vanaf: € 2,99