Trekkoordrugzak van biologisch katoen met hengsels 140 g/m²
Code: 49639
Trekkoordrugzak voor promotie, gemaakt van biologisch katoen met verstelbare handvatten. Veelzijdig ontwerp dat als tas of rugzak gedragen kan worden.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Full colour (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Rugzak van 100% biologisch katoen (140 g/m²), met katoenen handvatten voor sluiting
Kenmerken
| Productcode: | 49639 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 37 x 41 cm |
| Gewicht: | 85 gr |
| Materiaal: | Organisch katoen |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | December 2024 |
| Land van verzending : | Portugal / Tsjechië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 30 x 48 x 43 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.062 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
190T polyester bedrukte rugzakjes met trekkoord Urban
Prijs vanaf: € 0,51
-
Goedkope non-woven rugzakjes bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,32
-
Rugzakje bedrukken van katoen 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,97
-
Rugzakje van gerecycled katoen met lange handvatten 140g/m2 Recycle
Prijs vanaf: € 1,71
-
Katoenen trekkoordrugzak bedrukken 100 g/m² Eco
Prijs vanaf: € 0,71
-
Bedrukte rugzakjes van gerecycled katoen 220 g/m² Cotton Eco
Prijs vanaf: € 2,99