RPET en PU touwrugzakje met voorvak
Code: 53679
Touwtas met ritsvak aan de voorkant. Het ideale accessoire om kleine spullen georganiseerd mee te nemen op je volgende avontuur.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Reflecterende Transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Trekkoordtas van PU-gecoat 600D RPET polyester en 190T RPET polyester voering. Voorvak met rits.
Kenmerken
| Productcode: | 53679 |
| Minimale afname: | 25 |
| Maat: | 33 x 42 cm |
| Gewicht: | 150 gr |
| Materiaal: | RPET, polyester 600D, PU, polyester voering RPET 190T |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 11 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 47 x 38 x 32 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.057 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
190T polyester bedrukte rugzakjes met trekkoord Urban
Prijs vanaf: € 0,51
-
Goedkope non-woven rugzakjes bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,32
-
Rugzakje bedrukken van katoen 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,97
-
Rugzakje van gerecycled katoen met lange handvatten 140g/m2 Recycle
Prijs vanaf: € 1,71
-
Katoenen trekkoordrugzak bedrukken 100 g/m² Eco
Prijs vanaf: € 0,71
-
Bedrukte rugzakjes van gerecycled katoen 220 g/m² Cotton Eco
Prijs vanaf: € 2,99