RPET koordrugzak met voorrits 210T
Code: 46836
Ontdek deze zak met koord, die functionaliteit en duurzaamheid combineert. Met rits, perfect voor stedelijke verplaatsingen of als sportaccessoire.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Reflecterende Transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Ontdek de veelzijdige Drawstring Bag 210T R-PET met rits! Stijlvol, milieuvriendelijk en functioneel, perfect voor al je benodigdheden onderweg.
Kenmerken
| Productcode: | 46836 |
| Minimale afname: | 50 |
| Maat: | 45 x 34 cm |
| Gewicht: | 70 gr |
| Materiaal: | R-PET |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 3200 |
| Tussenverpakking:: | 50 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 48 x 40 x 26 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
190T polyester bedrukte rugzakjes met trekkoord Urban
Prijs vanaf: € 0,51
-
Goedkope non-woven rugzakjes bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,32
-
Rugzakje bedrukken van katoen 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,97
-
Rugzakje van gerecycled katoen met lange handvatten 140g/m2 Recycle
Prijs vanaf: € 1,71
-
Katoenen trekkoordrugzak bedrukken 100 g/m² Eco
Prijs vanaf: € 0,71
-
Bedrukte rugzakjes van gerecycled katoen 220 g/m² Cotton Eco
Prijs vanaf: € 2,99