RPET koordrugzak met voorvak en reflecterende band
Code: 55820
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
35
-
70
-
175
-
350
-
700
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je logo meegaan met deze rugzak op events en op kantoor
Koordrugzak van gerecycled polyester met een reflecterende strip aan de voorkant, gemaakt voor eenvoudig en comfortabel dagelijks gebruik. Met voorvak om je sleutels, mobiel of badges apart te houden, en een zwarte koordsluiting waarmee je snel opent en sluit. Verstevigde hoeken met metalen ringen zorgen voor extra stevigheid bij intensief gebruik en onderweg. De reflecterende band geeft extra zichtbaarheid in de stad. Praktische keuze voor merkacties op evenementen, beurzen of bij de ontvangst van medewerkers.
Eigenschappen
- Koordrugzak met reflecterende band voor extra zichtbaarheid
- Voorvak om accessoires en documenten bij de hand te houden
- Zwarte koordsluiting met snel openen en sluiten
- Verstevigde hoeken met metalen ringen voor meer stevigheid
Kenmerken
| Productcode: | 55820 |
| Minimale afname: | 35 stuks |
| Maat: | 33 x 44 cm |
| Gewicht: | 135 gr |
| Materiaal: | RPET Polyester 300D |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2400 stuks |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 55 x 43 x 28 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
190T polyester bedrukte rugzakjes met trekkoord Urban
Prijs vanaf: € 0,51
-
Goedkope non-woven rugzakjes bedrukken 80 gr/m2 Downtown
Prijs vanaf: € 0,32
-
Rugzakje bedrukken van katoen 100 g/m2 Eco Trend
Prijs vanaf: € 0,97
-
Rugzakjes bedrukken van non-woven 80g/m2 Basic
Prijs vanaf: € 0,40
-
Katoenen trekkoordrugzak bedrukken 100 g/m² Eco
Prijs vanaf: € 0,71
-
Fairtrade 140g/m2 katoenen 2-in-1 tas en rugzak met trekkoord
Prijs vanaf: € 1,49