Reisrugzak met geïntegreerde vacuümpomp en trolleyband
Code: 56039
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zeefdruktransfer (Voorzijde)
- Digitale kleuren transfer (Voorzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk verder reizen met een vacuümrugzak
Vacuümrugzak van 600D polyester met urban design en een meegeleverde vacuümpomp van 35W om kleding te comprimeren en ruimte te winnen. Met een hoofdvak met een interne vacuümzak, plus een ruime voorzak om documenten of accessoires te organiseren. De rug en schouderbanden zijn gevoerd voor comfortabeler dragen. Inclusief trolleyband, zodat je makkelijker onderweg bent. Praktische keuze voor bedrijfsacties rond reizen, beurzen of teammobiliteit.
Eigenschappen
- Urban vacuümrugzak met geïntegreerde 35W-pomp
- Hoofdvak met interne vacuümzak
- Ruime voorzak voor snelle organisatie
- Gevoerde rug en schouderbanden met trolleyband
Kenmerken
| Productcode: | 56039 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 30 x 40 x 14 cm |
| Gewicht: | 535 gr |
| Materiaal: | 600D Polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 300 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 40 x 35 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Opvouwbare polyester sportrugzak met hoes MiniMax
Prijs vanaf: € 2,92
-
Bedrukte rugzakken van 600D polyester School Color
Prijs vanaf: € 2,90
-
Reisrugzak met meshvakken en gevoerde handvatten Trekking
Prijs vanaf: € 3,97
-
Rugzak personaliseren met voorvak en gevoerde handvatten Colors
Prijs vanaf: € 2,70
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Vegan leren fietsrugzak of handtas 17'' Contempo
Prijs vanaf: € 32,10