Rugzak met vacuümcompressie en elektrische pomp 30W
Code: 56198
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je logo ver komen met een rugzak voor elke dag
Rugzak van synthetisch leer met uitschuifbaar formaat en vacuümcompressiesysteem met een elektrische pomp van 30W, bedoeld om ruimte te besparen tijdens reizen en woon-werkverkeer. Heeft een hoofdvak met twee aparte binnenvakken met rits en mesh om accessoires te ordenen. Aan de buitenkant zit een bovenvak met ruimte voor een laptop tot 17'' en een onzichtbaar vak met sluiting. Met verstelbare zijgespen, band voor trolley en een gewatteerde rug en schouderbanden. Een praktische optie voor welkomstacties, beurzen of interne uitgifte.
Eigenschappen
- Uitschuifbare rugzak met vacuümcompressie en elektrische pomp 30W
- Laptopvak tot 17'' en onzichtbaar buitenvak
- Binnenin twee ritsvakken en mesh
- Band voor trolley, zijgespen en gewatteerde schouderbanden
Kenmerken
| Productcode: | 56198 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 30.5 x 44 x 21 cm |
| Gewicht: | 1400 gr |
| Materiaal: | Synthetisch leer (PU) |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 160 stuks |
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 38 x 48 x 55 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.1 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Bedrukte rugzakken van 600D polyester School Color
Prijs vanaf: € 2,90
-
Reisrugzak met meshvakken en gevoerde handvatten Trekking
Prijs vanaf: € 3,97
-
Rugzak personaliseren met voorvak en gevoerde handvatten Colors
Prijs vanaf: € 2,70
-
Polyester rugzak met logo en vakken 15,6'' Trail
Prijs vanaf: € 19,05
-
Duurzame rugzak van hoge kwaliteit 600D polyester Masterpiece
Prijs vanaf: € 5,79
-
Rugzak met schoenenzak van 600D polyester Gymfit
Prijs vanaf: € 6,80