Reisrugzak van kunstleer met uitvouwbare functie 30L
Code: 54160
Personaliseerbare, uitbreidbare rugzak van 30L met een ruime opening, transformeer je dagelijkse organisatie terwijl je logo zichtbaar is tijdens elke reis.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
PU-rugzak van 30 L met expand-functie, meerdere compartimenten en ruime opening. Trolleycompatibel.
Kenmerken
| Productcode: | 54160 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 30 x 15 x 45 cm |
| Gewicht: | 1343 gr |
| Materiaal: | PU |
| Capaciteit: | 30 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | September 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 48 x 38 x 55 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.1 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14.35 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Bedrukte rugzakken van 600D polyester School Color
Prijs vanaf: € 2,90
-
Reisrugzak met meshvakken en gevoerde handvatten Trekking
Prijs vanaf: € 3,97
-
Rugzak personaliseren met voorvak en gevoerde handvatten Colors
Prijs vanaf: € 2,70
-
Polyester rugzak met logo en vakken 15,6'' Trail
Prijs vanaf: € 19,05
-
Duurzame rugzak van hoge kwaliteit 600D polyester Masterpiece
Prijs vanaf: € 5,79
-
Rugzak met schoenenzak van 600D polyester Gymfit
Prijs vanaf: € 6,80