Rugzak van synthetisch leer met vacuüm- en uitbreidbaar vak
Code: 55902
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Wanneer je rugzak ook voor je merk werkt, bij elke reis
Vacuümrugzak van synthetisch leer met geïntegreerde 30W-pomp, gemaakt om ruimte te besparen tijdens reizen en woon-werkverkeer. Hij heeft een uitbreidbaar hoofdvak met een intern vacuümvak, meshvakken en zijverstelling met gespen. Aan de voorkant zit een gewatteerd vak voor een laptop tot 15'' en een ondervak met snelle toegang. Gewatteerde rug en schouderbanden, trolleyband en opbergbare banden om hem als handbagagekoffer te gebruiken. Een praktische optie voor loyaliteitsacties of zakelijke reizen.
Eigenschappen
- Vacuümrugzak met geïntegreerde 30W-pomp voor compressie
- Uitbreidbaar hoofdvak met vacuümvak en mesh
- Voorvak voor laptop tot 15'' en ondervak
- Opbergbare banden en trolleyband voor handbagagemodus
Kenmerken
| Productcode: | 55902 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 31 x 45 x 15 cm |
| Gewicht: | 1270 gr |
| Materiaal: | PU |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 10 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 200 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 48 x 55 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.1 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Opvouwbare polyester sportrugzak met hoes MiniMax
Prijs vanaf: € 2,92
-
Bedrukte rugzakken van 600D polyester School Color
Prijs vanaf: € 2,90
-
Reisrugzak met meshvakken en gevoerde handvatten Trekking
Prijs vanaf: € 3,97
-
Rugzak personaliseren met voorvak en gevoerde handvatten Colors
Prijs vanaf: € 2,70
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Vegan leren fietsrugzak of handtas 17'' Contempo
Prijs vanaf: € 32,10