Ideale reisrugzak met trolleyband en handgrepen
Code: 56334
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Full-colour digitale transfer met reliëf (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
De rugzak die jouw merk meeneemt naar elke meeting en reis
Rugzak voor dagelijks gebruik met een ruim ontwerp om documenten en accessoires te ordenen. Met compartimenten en vakken om persoonlijke spullen en werkmateriaal te scheiden, plus een apart laptopvak dat je laptop onderweg beschermd houdt. De trolleyband aan de achterkant maakt het makkelijker om door luchthavens en stations te bewegen, zonder gewicht op je rug te dragen. Een praktische optie voor sales teams, badges voor beurzen of welkomstgeschenken bij HR-acties.
Eigenschappen
- Rugzak met laptopvak en interne organisatie
- Vakken voor accessoires en documenten, snelle toegang onderweg
- Trolleyband voor zakenreizen en evenementen
Kenmerken
| Productcode: | 56334 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 29 x 14 x 42 cm |
| Gewicht: | 500 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 44 x 33 x 50 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.073 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Opvouwbare polyester sportrugzak met hoes MiniMax
Prijs vanaf: € 2,92
-
Bedrukte rugzakken van 600D polyester School Color
Prijs vanaf: € 2,90
-
Reisrugzak met meshvakken en gevoerde handvatten Trekking
Prijs vanaf: € 3,97
-
Rugzak personaliseren met voorvak en gevoerde handvatten Colors
Prijs vanaf: € 2,70
-
Duurzame rugzak van hoge kwaliteit 600D polyester Masterpiece
Prijs vanaf: € 5,79
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30