Uitschuifbare en ruime reisrugzak, geschikt als handbagage
Code: 56364
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale full colour transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een rugzak zodat je team met jouw logo reist, zonder gedoe
Reisrugzak van polyester met geïntegreerde vacuümzak en oplaadbare pomp, bedoeld om ruimte te besparen tijdens verplaatsingen. Met een gewatteerd laptopvak en een hoofdvak met 180°-opening voor snelle toegang en overzicht, aangevuld met meshvakken om kleding en accessoires te scheiden. Het uitschuifbare ontwerp helpt je de inhoud aan te passen aan de duur van de reis, en het formaat is geschikt als handbagage. Een praktische keuze voor zakenreizen, beurzen en teammobiliteit.
Eigenschappen
- Reisrugzak met geïntegreerde vacuümzak en oplaadbare pomp
- 180°-opening met meshvakken voor snelle organisatie
- Gewatteerd laptopvak en formaat geschikt als handbagage
- Uitschuifbaar ontwerp om de capaciteit aan te passen aan het type reis
Kenmerken
| Productcode: | 56364 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 30 x 15 x 45 cm |
| Gewicht: | 1100 gr |
| Materiaal: | Polyester |
| Capaciteit: | 20 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 11 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 48 x 38 x 55 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.1 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Opvouwbare polyester sportrugzak met hoes MiniMax
Prijs vanaf: € 2,92
-
Bedrukte rugzakken van 600D polyester School Color
Prijs vanaf: € 2,90
-
Reisrugzak met meshvakken en gevoerde handvatten Trekking
Prijs vanaf: € 3,97
-
Rugzak personaliseren met voorvak en gevoerde handvatten Colors
Prijs vanaf: € 2,70
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Vegan leren fietsrugzak of handtas 17'' Contempo
Prijs vanaf: € 32,10