Uitschuifbare nylon vacuümrugzak met geïntegreerde pomp
Code: 56043
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zeefdruktransfer (Voorzijde)
- Digitale kleuren transfer (Voorzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Wanneer een rugzak het verschil maakt op reis en events
Zachte nylon vacuümrugzak met geïntegreerde pomp van 35W om kleding te comprimeren en ruimte te besparen. Met een uitschuifbaar hoofdvak met een vacuüm-binnenvak, plus een derde vak met organizer en meerdere opbergmogelijkheden. Twee voorvakken geven snelle toegang onderweg. Zijvakken met verstelgespen helpen de lading stabiel te houden. Gewatteerde rug en schouderbanden voor comfortabel dragen, trolleyband en stevige handgreep bovenaan. Praktisch voor zakelijke reizen, beurzen en dagelijkse mobiliteit, met logo.
Eigenschappen
- Vacuümrugzak met geïntegreerde pomp voor snelle compressie
- Uitschuifbaar hoofdvak met vacuüm-binnenvak
- Organizer en voorvakken voor snelle toegang onderweg
- Gewatteerde rug en schouderbanden met trolleyband
Kenmerken
| Productcode: | 56043 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 30 x 45 x 20 cm |
| Gewicht: | 675 gr |
| Materiaal: | Nylon |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 160 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 51 x 37 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.09 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.1 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Opvouwbare polyester sportrugzak met hoes MiniMax
Prijs vanaf: € 2,92
-
Bedrukte rugzakken van 600D polyester School Color
Prijs vanaf: € 2,90
-
Reisrugzak met meshvakken en gevoerde handvatten Trekking
Prijs vanaf: € 3,97
-
Rugzak personaliseren met voorvak en gevoerde handvatten Colors
Prijs vanaf: € 2,70
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Vegan leren fietsrugzak of handtas 17'' Contempo
Prijs vanaf: € 32,10